topline

 

Partner in Pet Food

Jsme jedním z největších výrobců krmiv pro domácí zvířata v rámci evropského trhu. Nabízíme celou řadu vysoce kvalitních kočičích a psích suchých krmiv, konzerv, kapsiček, poloměkkých krmiv a pamlsků. Naše výrobky se prodávají po celém světě jak na maloobchodním trhu, tak ve specializovaných prodejnách.

Společnost PPF sídlí v Maďarsku a působí v pěti zemích: České republice, Nizozemsku, Maďarsku, Slovensku a Polsku. S devíti továrnami v celé Evropě je PPF jediným tržním subjektem s integrovanou celoevropskou výrobní sítí. 

Abychom zajistili, že vyhovíme různým životním stylům a požadavkům na výživu zvířat, sledujeme doporučení FEDIAF (Fédération Européenne des Industries des Aliments pour Animaux Familiers) a úzce spolupracujeme s veterináři, abychom zůstali o krok napřed.

O ZNAČCE

Propesko je tradiční česká značka krmiv pro domácí mazlíčky, která nabízí široký výběr suchého a mokrého krmiva a snacků pro psy a kočky, a to již 25 let. Všechna krmiva sestavujeme tak, aby zajištovala kompletní péči o vašeho mazlíčka a dodala mu tak veškeré živiny, pro jeho spokojený a zdravý život. 

Značku Propesko vyrábíme v našich dvou českých výrobních závodech ve Veselí nad Lužnicí a Brništi u České Lípy za pomocí nejmodernějších technologií, do kterých neustále investujeme. Používáme vybrané ingredience a nejmodernější technologii pro výrobu našich výrobků, abychom vašim domácím mazlíčkům poskytli krmivo té nejvyšší kvality.

Portfolio značky Propesko nabízí širokou škálu produktů pro a kočky: granule, konzervy s kousky, konzervy s paté, vaničky, kapsičky a snacky. Vybrat si tedy můžete takové výrobky, které nejlépe vyhovují potřebám vašeho čtyřnohého přítele. 

Všechna krmiva jsou sestavena tak, aby zajištovala kompletní péči o vašeho mazlíčka a dodala mu tak veškeré živiny, pro jeho spokojený a zdravý život.

My v Propesku věříme, že každý pes i kočka si zaslouží tu nejlepší péči. Proto Propesko každý den pečuje o zdraví a dobrou kondici vašeho miláčka. Velký důraz klademe nejen na kvalitu krmiva ale i na to, aby krmivo vašim zvířecím kamarádům chutnalo.

line