Propesko kapsička pro psy

Vysokou chutnost kapsiček zajišťují kvalitní suroviny a složení receptur. Jsou vyrobeny bez konzervačních látek a jsou obohaceny o vitaminy. Díky tomu jsou Propesko kapsičky nejen plnohodnotným krmivem, ale také odměnou pro Vašeho psa.
Příchutě: s krůtím, hovězím, jehněčím a kuřecím
Balení: 12x100 g
SLOŽENÍ
S krůtím: maso a výrobky živočišného původu (z toho 4 % krůtí), ryby a vedlejší výrobky z ryb, vedlejší výrobky rostlinného původu, bílkovinné extrakty rostlinného původu, minerální látky, cukry.

S hovězím: maso a výrobky živočišného původu (z toho 5 % hovězí), ryby a vedlejší výrobky z ryb, vedlejší výrobky rostlinného původu, bílkovinné extrakty rostlinného původu, minerální látky, cukry.

S jehněčí: maso a výrobky živočišného původu (z toho 4 % jehněčí), ryby a vedlejší výrobky z ryb, vedlejší výrobky rostlinného původu, bílkovinné extrakty rostlinného původu, minerální látky, cukry.

S kuřecím: maso a výrobky živočišného původu (4 % kuřecí), ryby a vedlejší výrobky z ryb, vedlejší výrobky rostlinného původu, bílkovinné extrakty rostlinného původu, minerální látky, cukry.
Analytické složky
S kuřecím, hovězím, jehněčím: vlhkost 82,0 %, protein 9,0 %, obsah tuku 5,0 %, hrubý popel 3,0 %, hrubá vláknina 0,8 %.
S krůtím: vlhkost 82,0 %, protein 7,0 %, obsah tuku 4,5 %, hrubý popel 2,5 %, hrubá vláknina 0,8 %.

Nutriční doplňkové látky v 1 kg:
Vitamin D3  290 m.j., vitamin E 30 mg.
Krmný návod
Podávejte ohřáté na pokojovou teplotu. Doporučená denní dávka je  3-6 kapsiček na 3-7 kg hmotnosti psa. Doporučená denní dávka je pouze orientační, individuální spotřeba vašeho psa závisí na jeho váze, aktivitě a věku. Po otevření opět uzavřete a skladujte  v chladničce, spotřebujte max. do 2 dní. Pes musí mít stále k dispozici dostatek čerstvé pitné vody.

Nejprodávanější výrobky