O nás

Tradiční česká značka krmiv pro domácí mazlíčky PROPESKO nabízí široký výběr krmiv pro psy a kočky. V jejím portfoliu produktů si můžete vybrat ze šťavnatých kousků a vysoce kvalitního masové paté v konzervách, granulek, pamlsků a praktických jednoporcových balení kapsiček a vaniček v nejrůznějších příchutích. Všechna krmiva jsou sestavena a vyrobena tak, aby podporovala dobré zdraví a tělesnou kondici zvířat. Krmivo je vyráběno na základě nejposlednějších vědeckých poznatků a na nejmodernějších technologiích, které přicházejí z celého světa do našich dvou českých výrobních závodů ve Veselí nad Lužnicí a Brništi u České Lípy. Všichni, kteří krmivo PROPESKO připravují, dbají nejen o to, aby krmivo domácím mazlíčkům prospívalo, ale aby jim také chutnalo, a proto věnují zvláštní pozornost výběru surovin.

 

  • PROPESKO vyrábíme v českých výrobních závodech ve Veselí nad Lužnicí a Brništi již od raných devadesátých let.
  • PROPESKO dbá o to, aby krmivo psům a kočkám chutnalo a aby jim prospívalo
  • PROPESKO nabízí široký výběr zdravých krmiv pro psy a kočky
  • PROPESKO jde s dobou a sleduje trendy a spolupracuje s odborníky
  • PROPESKO nabízí nejlepší poměr ceny a kvality mezi krmivy pro domácí mazlíčky


 

PROPESKO je dlouhodobě nejúspěšnější tradiční českou značkou krmiv pro psy a kočky s vysokým tržním podílem, která se ctí konkuruje globálním značkám na českém trhu.

  • Krmiva PROPESKO jsou vyráběna na základě nejposlednějších vědeckých poznatků a na nejmodernějších technologiích, které přicházejí z celého světa. PROPESKO má k dispozici tým odborníků, kteří provádějí vlastní výzkum a spolupracují s různými veterinárními a dalšími odbornými institucemi, a také má zázemí vlastních mezinárodně certifikovaných továren. Než se produkty dostanou do misek Vašich mazlíčků, prochází vývojovým centrem a testy chutnosti a akceptace. Krmivo, stejně tak jako suroviny, podléhají neustálé kontrole kvality.
  • Všechna krmiva PROPESKO jsou sestavena a vyrobena tak, aby podporovala dobré zdraví a tělesnou kondici zvířat. Kromě toho, že kompletní krmiva splňují základní výživové parametry, řada výrobků je navíc obohacena ještě o další zdraví prospěšné látky – FOR LIFE formule. Speciální pozornost je věnována výběru surovin.
  • PROPESKO každoročně přináší několik inovací, sleduje trendy ve výživě a trhu krmiv pro domácí mazlíčky a tyto přináší Vašim mazlíčkům. V roce 2014 to jsou: Inovace granulí pro kočky, rozšíření nabídky jedno-porcových kapsiček a paštik a také výběr z pamlsků pro psy a kočky.
  • Značka PROPESKO nabízí široký výběr krmiv pro psy a kočky. Z TOP značek krmiv pro psy a kočky má PROPESKO jedno z nejširších škál produktů (více než 60 položek), ze kterého si spotřebitel může vybrat takové výrobky, které nejlépe vyhovují potřebám jeho domácího mazlíčka.


Nabídka produktů

Videa

Více videí

Nejprodávanější výrobky