Výživa

Kočka domácí a její výživa
2014. August 25. Aby Vaše kočka byla spokojená a Vy s ní, je nutné, aby její strava byla kvalitní, vyvážená a vhodná pro každý den. Protože nikdo není mlsnější než Vaše kočka dáme Vám pár rad pro její správnou výživu.
Celý článek
Obezita u psa a kočky
2014. August 17. V současné době stejně jako u lidí, trápí spoustu mazlíčků nadváha nebo dokonce obezita. Obezita je příčina spousty nemocí, které výrazným způsobem ovlivňují zdraví a délku života Vašeho mazlíčka. Redukci váhy lze ovlivnit několika způsoby.
Celý článek
Problematika močových kamenů u psů a koček
2014. September 16. Problémy s močovými kameny trápí spousty našich čtyřnohých kamarádů, proto Vám dáme několik rad jak snížit možnou tvorbu močových kamenů u Vašich mazlíčků.
Celý článek
Poruchy metabolismu v důsledku nesprávné výživy
2014. December 14. Víte, že připravit Vašemu mazlíčkovi správnou dávku krmení, obsahující vyvážený poměr všech nezbytných živin je složitý úkol a příprava vyžaduje rozsáhlé znalosti.
Celý článek
Jak správně krmit psa
2015. January 04. Váš psí kamarád potřebuje při své výživě zajistit správný a vyvážený poměr proteinů, tuků, sacharidů, vitamínů a minerálních látek. Proto Vám popíšeme jak správně krmit psa.
Celý článek
Taurin ve výživě kočky
2014. August 25. Víte, že nedostatek Taurinu ve stravě Vaší kočky, jí může způsobit závažné zdravotní problémy?
Celý článek
Veselé Vánoce
2016. December 01.
Celý článek

Nabídka produktů

Víte, že..

Je to dobré a mám to rád..
2014. August 18. Pokud chcete cokoliv zjistit o správné stravě psů a koček, stačí několikrát kliknou na internetu a získáte spousty zdrojů a informací. My se pokusíme Vám vysvětlit jak to psům a kočkám chutná.
Více

Videa

Více videí

Nejprodávanější výrobky